Hra Cesta na dovolenou

Pohybem ke společnému cíli

Myslíme si, že bychom si už všichni zasloužili dovolenou. Pojďme se na ni společně vypravit! Nechceme však jet autem ani vlakem, využijeme vlastních sil. Interaktivní hra Cesta na dovolenou spočívá v postupném přibližování k vytyčenému cíli. Stačí jít ven na procházku, zaběhat si, projet se na kole, nebo vyvinout jinou pohybovou aktivitu. Poté jen zapsat absolvované kilometry za použití příložného formuláře a za chvíli se můžeš podívat, jak se Tvojí družině daří.

Soutěžit se bude na čtrnáctidenní bázi. S každým novým programovým blokem bude i nový cíl naší Cesty na dovolenou.

Otázky a odpovědi

6. Cesta na dovolenou – kamkoliv (19. dubna – 2. května)

5. Cesta na dovolenou ke kontejneru (29. března – 11. března)

4. Cesta na dovolenou – ČVUT v Praze (15. března – 28. března)


3. Cesta na dovolenou – Hájovna Orlovy (22. února – 7. března)


2. Cesta na dovolenou – na Praděd (8. – 21. února)


1. Cesta na dovolenou – do Uhřínova (25. ledna – 7. února)